Táňa Bystroňová "Jsem milovnicí dobrého piva a hříšného jídla."

Táňa Bystroňová "Jsem milovnicí dobrého piva a hříšného jídla."

Atraktivní modelka s výstavní postavou, která se dennodenně setkává s předsudky a kritikou. Co stojí za její dokonalou figurou a jak si s chladnou hlavou užívá jídla, která by za „racionální“ označil jen málokdo? Jaké si nese komplexy z dětství a proč jí rodiče posílali na „malinovou dietu“?

Jaké fotky ji běžně přistávají ve zprávách a co jí na těchto obrázcích zaráží? A co přináší jejímu životu partnerství s mužem, který je o dvě dekády starší než ona? Co si myslí o estetické medicíně? Má na to nos? A jak se staví naturismu a odhalování (nejen svého) těla?

"Tělo potřebuje svobodu, volnost a vzduch. Nazí jsme na svět přišli a nahota je naší přirozeností."

TÁŇA BYSTROŇOVÁ

Influencerka, modelka, herečka a vizážistka. Krásná blondýna, která přes sociální sítě provokuje (nejen) mužské publikum. Má za sebou řadu filmových i seriálových rolí a na obrazovce jste ji mohli vidět například v seriálu Slunečná, Dvojka na zabiti, Rozsudek nebo Taxi 121. Přes sociální sítě si ji našli také producenti slovenských show, jako jsou Take me out a Nákupné maniačky. Pravidelně ji můžete vídat i v reklamě na jisté pilulky pro pány.  Jako vizážistka působí mimo jiné v České televizi, kde se stará o vizáž moderátorů a reportérů. Mezi její stálé klienty ale patří také české celebrity či osobnosti politické scény.

 

Podcast


Spotify iTunes