Táňa Bystroňová: „Po ránu se nejdřív sháním po jídle.“

Táňa Bystroňová: „Po ránu se nejdřív sháním po jídle.“

Atraktivní modelka s výstavní postavou, která se dennodenně setkává s předsudky a kritikou. Jak čelí nevhodným nabídkám a závisti? Co obnáší focení v zahraničí? A jaké jsou její nejtajnější sny a fantazie? Nejen o tom jsme si povídali s influencerkou, vizážistkou, modelkou a taky ring girl, Táňou Bystroňovou.

Věstonická Venuše, Kleopatra, Botticelliho zrozená Venuše, císařovna Sissi, Marilyn Monroe, Twiggy… každé období v historii lidstva si našlo svůj ideál krásy. Spadaly pod něj nejen tvary ženské postavy, ale i péče o vlasy, účesy a líčení. Jak moc Táňa pečuje o svou vizáž? Jak se v průběhu let změnilo její vnímání ženského těla? A s čím si hrála jako malá holčička?

„Na panenky jsem nikdy moc nebyla. Byly hezčí než já, což mi vadilo. Měla jsem tendenci je spíš ničit než zkrášlovat. Paradoxně se teď živím tím, že zkrášluji ženy a snažím se o to, aby se cítily krásnější a sebevědomější.“ 

Svět filmu, fotek, modelingu a v dnešní době mobilů, Instagramu a sociálních sítí. Svět, který je plný pozlátka, barev a důležitý je zejména výsledný efekt. Wow efekt! Zaujmout na první dobrou a tvářit se šťastně a nadšeně. Co se ale skrývá na druhé straně? Co obnáší cestování po světě, s cílem nafotit propagační materiály? Kolik času musí trávit influencer na mobilním telefonu? A jak se poučit z neblahých životních zkušeností?

„Zapomenout a zavřít dveře do minulosti. Poučit se z dané situace, ale jít dál a nevracet se. To je schopnost, která člověka posouvá dál.“

Táňa Bystroňová

Influencerka, modelka, herečka a vizážistka. Krásná blondýna, která skze sociální sítě provokuje (nejen) mužské publikum. Má za sebou řadu filmových i seriálových rolí a na obrazovce jste ji mohli vidět například v seriálu Slunečná, Dvojka na zabiti, Rozsudek nebo Taxi 121. Přes sociální sítě si ji našli také producenti slovenských show jako jsou, Take me out a Nákupne maniačky. Pravidelně ji můžete vídat i v reklamě na jisté pilulky pro pány.  Jako vizážistka působí, mimo jiné, v České televizi, kde se stará o vizáž moderátorů a reportérů. Mezi její stálé klienty ale patří také české celebrity či osobnosti politické scény.

Podcast


Spotify iTunes

Partneři podcastu