Eva Návratová: „V dynamické fázi máme větší chuť na sex. Jsme rychlé, svižné a jdeme si za svým – po všech stránkách!“

Eva Návratová: „V dynamické fázi máme větší chuť na sex. Jsme rychlé, svižné a jdeme si za svým – po všech stránkách!“

Ženská energie! Ta by mohla nepochybně hýbat světem. Ne nadarmo se říká šťastná žena = šťastný život. Co je ale to štěstí? Jak ho dosáhnout? Co se s námi děje v průběhu jednoho měsíce? Jakými změnami a fázemi si procházíme během menstruačního cyklu? Jak dalece ovlivňuje cyklus naše rozhodování a prožívání? Jak si splnit svůj sen a dojít k němu krok po kroku? Nejen o tom jsme si povídaly s Evou Návratovou.

Být ženou znamená mnohé. A mnoho toho taky děláme, od starání se o děti, o domácnost, zdraví, figuru až po budování vlastní kariéry. Ideálně bychom u toho ještě měly dobře vypadat a tvářit se spokojeně. Nic ale není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Občas jsou na nás kladeny vysoké nároky a je toho zkrátka moc. V takových chvílích se můžeme cítit nešťastně a tento stav může přetrvávat delší dobu. Můžeme opět nalézt své ztracené štěstí? Jak a co to obnáší?

„Pokud se vydáme na cestu za štěstím, je dobré si uvědomit, že i samotná cesta, je cíl. Nejde o to být buď šťastná nebo nešťastná. Když už víme, co nás k bodu štěstí dovede, můžeme si užívat i tu samotnou cestu.“

Občas překypujeme energií, jindy jsme náladové a nic se nám nechce. Naše chování, prožívání i reakce se v průběhu měsíce mění. Proč je dobré znát všechny části cyklu, kterými si pravidelně procházíme? A jak nám jejich znalost může pomoci v každodenním životě?

„Procházíme si 4 základními cykly. Je dobré je znát, abychom mohly využít jejich potenciál v danou chvíli a vytěžily z nich maximum.“

EVA NÁVRATOVÁ

Produktová manažerka BEWIT holistické kosmetiky a nadšená propagátorka ženské přirozené krásy. Naplňuje ji práce s čistě přírodní kosmetikou a esencemi. Vnímá přesah jednotlivých problémů, které se zapisují do naší pleti, pokožky, kůže i celého fungování těla i mysli.

https://bewit.love/

Podcast


Spotify iTunes

Partneři podcastu