Luděk Šmehlík: „Práce a komunikace se ženami vyžaduje velkou dávku psychologie."

Luděk Šmehlík: „Práce a komunikace se ženami vyžaduje velkou dávku psychologie."

Denně se pohybuje mezi ženami. Rozumí tomu, že komunikují jinak. Jsou citlivější, vnímavější a mnohé věci prožívají odlišně než čistě racionálně založení muži. Jaké to je být mužem v ženském světě? Jak zvládá fungovat v přítomnosti krásných modelek? Co pro něj znamená krása? A co je klíčem k pochopení ženské psychiky? Nejen o tom jsme si povídali s Luďkem Šmehlíkem.

Cestou ke správné komunikaci a vnímání ženy je zdvořilost a respekt. Tímto krédem se Luděk řídí v práci i v životě. Jak sám říká, spousta jeho přátel má komunikační problém. Nejen na úrovni muž a žena, ale obecně. Troška empatie, psychologie, ale především nadhled a humor – to je klíč ke správnému mezilidskému fungování. A především neztrácet kontakt s realitou, protože za krásnými obrázky se mnohdy skrývá, výrazně méně barevná skutečnost.

"Sociální sítě jsou v modelingu určitě výhodou, protože jsou studnicí inspirace. Zároveň ale dokáží v některých lidech vyvolat nezdravé sebevědomí, které není podloženo skutečnými reáliemi."

 Když společně s přáteli organizoval svou první módní přehlídku, ani ve snu ho nenapadlo, že si založí modelingovou a produkční agenturu. Chtěl jen tvořit a neztrácet čas chozením po barech a nákupních centrech. Teď  je „shopping“ nedílnou součástí jeho práce. Koníčkem, zábavou a zároveň živobytím.

„Nám se hezký svět líbí, my jsme si ho vybrali a je nám v něm dobře. To ale neznamená, že bych doma nechodil v obyčejném tričku a teplácích. Ale mám hezké tepláky!“

 

LUDĚK ŠMEHLÍK:
Zakladatel a kreativní ředitel produkční a modelingové firmy Fafashionable (www.fafashionable.com). Stylista České televize a člověk, který se nebojí nahlas říkat to, že muž má být upravený. On sám miluje vůni parfémů a svět, který je především o hezkých věcech a  hezkých lidech. Luděk má rád cestování, užívá si rozmazlování, luxus i intenzivní gurmánské zážitky. Zároveň si ale rád u ohně upeče klasický špekáček a dá si ho s chlebem a hořčicí.  Cizí mu není ani studená řeka a mytí nádobí v lavoru. Luďkův svět je plný kontrastů, ale především radosti ze života a požitků.

 

 

Podcast


Spotify iTunes

Partneři podcastu