Martin Barna: "Hubnutí není o hladovění, ale o pořádném jídle!"

Martin Barna: "Hubnutí není o hladovění, ale o pořádném jídle!"

Každý z nás zažil ten stav, kdy si řekl, už toho bylo dost! Chci se cítit lépe, chci zhubnout, chci mít více energie. Jak na jednoduché a úspěšné hubnutí bez jojo efektu? Jak se vyznat ve všech mýtech, které po internetu kolují? Proč jsou pro nás klíčové bílkoviny? O tom všem si povídáme s Martinem Barnou.

Jak na jednoduché a úspěšné hubnutí bez jojo efektu? Jak se vyznat ve všech mýtech, které po internetu kolují? Proč jsou pro nás klíčové bílkoviny?


"Nálepka „vysoký  obsah proteinu,“ je jen marketingový tah. Mnohdy koupíte výrobek za pár kaček, který bude mít vyšší obsah bílkovin, než drahý produkt s označením „protein.“

Co si při hubnutí hlídat a proč? Jak se nestresovat nereálnými cíli a pocitem selhání? Proč se vykašlat na metu „10 000 kroků“? Jaké benefity nám přináší obyčejná chůze? A jak je to s věkem a rychlostí našeho metabolismu?"

"S věkem rychlost metabolismu neklesá. V padesáti můžete mít lepší formu a spalování než ve dvaceti."

 

MARTIN BARNA

Martin Barna se ve světě zdravého životního stylu, správného způsobu stravování a cvičení, profesionálně pohybuje už od roku 2013. Roky zkušeností doplňuje certifikací poradce pro výživu a dokončeným studiem na mezinárodně uznávané Coach School Praha (dnes Fitness akademie Ronnie). A protože ctí princip celoživotního vzdělávání, v současné době studuje Advanced Coaching Academy, britského trenéra Phila Learney. Vždy šel cestou vědecky prokázaných způsobů, udržitelnosti a hlavně dlouhodobosti.

Nikdy neuznával hladovění a hubnutí pomocí trendy diet. Své klienty vede k samostatnosti a maximální spokojenosti ve svém vlastním těle.  Neslibuje zázračné zhubnutí přes noc, ani hubnutí pomocí magických nápojů. Přináší vědecky podložené způsoby, jak se správně stravovat a tím dosahovat dlouhodobě udržitelných výsledků.

Specializuje se na výživový coaching, práci s individuální metabolickou kapacitou a reverse dieting. Během své kariéry odpřednášel nespočet seminářů na téma zdravého životního stylu a jeho coachingem prošly desítky spokojených klientů.

Podcast


Spotify iTunes

Partneři podcastu